Kontakt

Felanmälan av hissar dygnet runt. Tel: 0200 - 22 00 95

 

Service och reparationer

 

Roberth Svedberg
Försäljning & reperation serviceavtal
Tel: 08-602 65 70
roberth.svedberg@mankanhiss.se

 

 
     

Magnus Erdner
Arbetsledare

Service & Reperationer
Tel: 08-602 65 67
magnus.erdner@mankanhiss.se

   
     

Henrik Laub
Arbetsledare
Service & Reperationer

Tel: 08-602 65 68

Henrik.laub@mankanhiss.se

 

   
     

Modernisering och ombyggnation

     

Mattias Erdner
Arbetsledare - Ombyggnad
Tel: 08-602 65 62
mattias.erdner@mankanhiss.se

Tommy Wiking
Försäljning - Ombyggnad
Tel: 08-602 65 66
tommy.wiking@mankanhiss.se

 

Joakim Johansson
Beredare - Ombyggnad
Tel: 08-602 65 63
joakim.johansson@mankanhiss.se

Jimmy Andersson
Arbetsledare - Ombyggnad
Tel: 08-602 65 65
jimmy.andersson@mankanhiss.se

 
     
 

Admistration

     

Jonas Karlsson
VD
Tel: 08-602 65 61

Jonas.karlsson@mankanhiss.se

   
     

Ekonomi
Tel: 08-602 65 69

Ekonomi@mankanhiss.se

   
     

Mikael Andersson
Konstruktion - Projekledare
Tel: 08-602 65 64

Mikael.Andersson@mankanhiss.se

   
     

Kundinloggning

Här kan våra kunder logga in och följa sina projekt och ärenden mm. Klicka här

Broschyr

Bläddra i vår broschyr

 
     

Besöksadress

 
ManKan Hiss AB
Västberga allé 36C    
126 30 Hägersten
Tel 08-602 65 60
Epost mankan@mankanhiss.se
 


Vi är ett kreditvärdigt företag enligt Soliditets värderingssystem som baserar sig på en mängd olika beslutsregler. Denna uppgift är alltid aktuell, informationen uppdateras dagligen via Soliditets databas.

kontakt