Kontakt

Felanmälan av hissar dygnet runt. Tel: 0200 - 22 00 95

 

Service och reparationer

 

Roberth Svedberg
Arbetsledare
Försäljning & serviceavtal
Tel: 073-642 56 00
roberth.svedberg@mankanhiss.se

Ulf Gunnarsson
Arbetsledare
Försäljning & reparationer 
Tel: 073-642 56 03
ulf.gunnarsson@mankanhiss.se

   

Magnus Erdner
Arbetsledare

Försäljning & reparationer
Tel: 073-707 50 34
magnus.erdner@mankanhiss.se

Manfred Wöchtl
Lageransvarig
Lager & Transport
Tel: 070-896 20 02
manfred.wochtl@mankanhiss.se

   

Modernisering och ombyggnation

   

Mattias Erdner
Projektledare
Försäljning Ombyggnad
Tel: 076-803 37 79
mattias.erdner@mankanhiss.se

Tommy Wiking
Projektledare
Försäljning Ombyggnad
Tel: 070-795 26 92
tommy.wiking@mankanhiss.se

Joakim Johansson
Projektledare
Ombyggnad
Tel: 076-803 39 01
joakim.johansson@mankanhiss.se

Jimmy Andersson
Arbetsledare
Ombyggnad
Tel: 076-803 37 70
jimmy.andersson@mankanhiss.se

   

Nymontage

   

Mikael Andersson
Projektledare
Försäljning Nya Hissar
Tel: 073-642 56 04
mikael.andersson@mankanhiss.se

Jonas Karlsson
VD
Försäljning Nya Hissar & ekonomifrågor
Tel: 076 707 86 69
Jonas.karlsson@mankanhiss.se

   

Henrik Laub
Projektledare
Nya Hissar
Tel: 076-803 37 74
henrik.laub@mankanhiss.se

Gösta Andersson
Arbetsledare
Nya Hissar
Tel: 073-642 56 02
gosta.andersson@mankanhiss.se

   

Kundinloggning

Här kan våra kunder logga in och följa sina projekt och ärenden mm. Klicka här

Broschyr

Bläddra i vår broschyr

   

Besöksadress

 
ManKan Hiss AB
Västberga allé 36C    
126 30 Hägersten
Tel 08-602 65 60
Epost mankan@mankanhiss.se


Vi är ett kreditvärdigt företag enligt Soliditets värderingssystem som baserar sig på en mängd olika beslutsregler. Denna uppgift är alltid aktuell, informationen uppdateras dagligen via Soliditets databas.

kontakt