KONTAKTA OSS

Om du behöver göra en felanmälan så kan du trycka på knappen nedan eller ringa till numret under. Om du vill kontakta oss direkt för övriga ärenden så kan du ringa till vår växel, eller hitta den avdelning du behöver och kontakta ansvarig direkt.

FELANMÄLAN

Felanmälan, dygnet runt: 0200-22 00 95

ALLMÄN KONTAKTINFORMATION

ManKan Hiss AB
Västberga allé 36C
126 30 Hägersten

Tel 08-602 65 60
Epost mankan@mankanhiss.se

Kundinloggning
Broschyr

MODERNISERING / OMBYGGNATION

Tommy Wiking
Försäljning
Tel: 08-602 65 66
tommy.wiking@mankanhiss.se

Mattias Erdner
Arbetsledare
Tel: 08-602 65 62
mattias.erdner@mankanhiss.se

Joakim Johansson
Projektering
Tel: 08-602 65 63
joakim.johansson@mankanhiss.se

Jimmy Andersson
Arbetsledare
Tel: 08-602 65 65
jimmy.andersson@mankanhiss.se

SERVICE / REPARATIONER

Roberth Svedberg
Försäljning
Tel: 08-602 65 70
roberth.svedberg@mankanhiss.se

Henrik Laub
Arbetsledare
Tel: 08-602 65 68
henrik.laub@mankanhiss.se

Magnus Erdner
Arbetsledare

Tel: 08-602 65 67
magnus.erdner@mankanhiss.se

ADMINISTRATION

Jonas Karlsson
VD
Tel: 08-602 65 61
jonas.karlsson@mankanhiss.se

Mikael Andersson
Konstruktör
Tel: 08-602 65 64
mikael.andersson@mankanhiss.se

Ekonomi
Tel: 08-602 65 69
ekonomi@mankanhiss.se

MANKAN
HISS

Vi jobbar hårt för att våra kunder ska anse oss vara en av Stockholms bästa hissfirmor.

Detta gör vi med utmärkt service, kunnig personal och en trimmad organisation.

MANKAN
HISS